Zareklamuj się w Ojooo!

Zareklamuj się na naszej innowacyjnej platformie, opartej na uczciwych zasadach, gdzie każdy odnosi korzyści – zarówno reklamodawcy jak i odbiorcy reklam!
2. Kliknij przycisk "Wykup reklamę".
3. Wybierz sposób promocji Twojego produktu bądź usługi

Wprowadzenie

4. Zapoznaj się z opisem, a następnie przejdź dalej.

Reklama PTC

5. Wprowadź adres promowanej strony
To adres strony produktu bądź usługi, którą reklamujesz w tej kampanii (Landing Page). Na tę stronę będą przenoszeni użytkownicy Ojooo WAD, którzy zainteresują się produktem.

Ustawienia kampanii

6. Opis reklamy
Postaraj się jak najlepiej scharakteryzować reklamowany produkt bądź usługę w niezbyt obszernym opisie
7. Wybierz sposób prezentacji Twojej reklamy
Określ, czy odbiorcy reklamy mają samodzielnie decydować o przejściu na Twoją stronę internetową, czy ma to następować w sposób automatyczny. Pamiętaj, że automatyczne przekierowanie odbiorcy na witrynę może spowodować wzmożony ruch na Twoim serwerze
8. Dodaj zdjęcie
Niektóre strony uniemożliwiają zrobienie poprawnego screena, w tym przypadku skorzystaj z opcji "Dodaj zdjęcie"
9. Czas oglądania reklamy
Dzięki zaawansowanej technologii, możemy Cię zapewnić, że użytkownik spędzi na stronie z reklamą tyle czasu ile sobie życzysz. W tym czasie może dojść do takich interakcji jak:1. Przejaw zainteresowania produktem i odwiedziny reklamowanej strony. 2. Zapisanie reklamy w ulubionych, aby ponownie obejrzeć Twój produkt lub usługę i rozważyć skorzystanie z oferty. 3. Przesłanie oferty znajomym za pomocą wygodnych narzędzi. 4. Publikacja oferty w portalach spolecznosciowych na profilu oglądającego reklamę.
10. Budżet
Twój budżet

Podaj kwotę jaką chcesz przeznaczyć na kampanię reklamową. W następnym kroku wyświetlimy propozycję jej realizacji.

Twoja cena za kliknięcie

Zaproponuj cenę jaką chcesz zapłacić za pojedynczą wizytę na reklamowanej stronie. Nie może być ona niższa niż cena minimalna ani wyższa od maksymalnej. Im wyższa cena tym priorytet kampanii wyższy. Również pozycja na liście reklam do obejrzenia będzie wyższa.

11. Ograniczenia reklamy
Zdefiniuj ograniczenia kampanii. Możesz ustalić limit dziennych odwiedzin reklamowanej strony oraz ich powtarzalność od konkretnego odbiorcy reklamy.

Targetowanie

12. Grupa docelowa odbiorców reklamy
Wybierz kraje docelowe, do których chcesz dotrzeć z kampanią. W razie potrzeby zawęź grupę docelową do przedziału wiekowego i wybranej płci.

Twoje dane

13. Uzupełnij swoje dane
Podaj kraj, z którego pochodzisz oraz adres E-mail, a także zaakceptuj warunki regulaminu.

Podsumowanie

14. Podsumowanie
Sprawdź wszystkie dane, a następnie wybierz sposób płatności.

Podsumowanie - Płatność

15. Wybierz metodę płatności

Statystyki

16. Dostęp do statystyk
Aby uzyskać dostęp do szczegółowych statystyk utworzonej kampanii, wprowadź kod PIN, który otrzymasz na podany adres E-mail.
17. Szczegółowe statystyk
Sprawdź szczegółowe statystyki Twojej kampanii reklamowej. Podczas jej trwania możesz edytować ustawienia, zatrzymać lub po zakończeniu wykupić kampanię ponownie.
18. Profil
Uzupełnij dane, na które ma zostać wystawiona faktura.
19. Faktury
Pobierz fakturę za zakupione usługi.
Um unser Web-Angebot optimal zu präsentieren und zu verbessern, verwendet wir Cookies. Durch die weitere Nutzung des Web-Angebots stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres dazu erfahren Sie in unserer Datenschutzerklärung.